Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και βελτίωσης των δραστηριοτήτων αναζητούμε άτομα για να ενταχθούν στην οικογένεια της PC PROJECT.

Αρμοδιότητες Θέσεων

  • Εγκατάσταση δικτύων / servers.
  • Εγκατάσταση Desktops / Laptops , hardware / software.
  • Εγκατάσταση καμερών ασφαλείας.
  • Εγκατάσταση συναγερμών.
  • Επίλυση προβλημάτων τελικού χρήστη ( σε Η/Υ, περιφερειακό εξοπλισμό και λογισμικό).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ στον τομέα της Πληροφορικής / Δικτύων / Προγραμματισμού ή άλλο συναφές.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ( Για τους άντρες)

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στο αντικείμενο.

Προφίλ Υποψηφίων

  • Άριστες διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα.
  • Μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Οργανωτικότητα και καλή διαχείριση χρόνου.

H εταιρία προσφέρει

  • Πλήρης και συνεχή εκπαίδευση.
  •  Άριστες συνθήκες εργασίας σε επαγγελματικό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης.
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος